بازيافت زباله راهي است به سوي زندگي بهتر در زميني پاک.***** بازيافت باعث صرفه جويي در مواد اوليه مي شود.******جداسازي کاغذ از زباله گامي است در جهت حفظ سرمايه هاي ملي********

اخبار

توزیع 100 هزار کیسه زباله در 9 خروجی شهر در روز طبیعت (13 فروردین)

توزیع 100 هزار کیسه زباله در 9 خروجی شهر در روز طبیعت (13 فروردین)

نویسنده: op/یکشنبه, 19 فروردین,1397/دسته ها: دسته اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

توزیع 100 هزار کیسه زباله در 9 خروجی شهر در روز طبیعت (13 فروردین)

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماند، عزیز قال رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه از توزیع 100 هزار کیسه زباله در9 خروجی شهر در روز طبیعت (13 فروردین) خبر داد.

عزیز قال ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت و همکاری همشهریان فهیم ارومیه اظهار داشتند امسال نیز همانند سالهای گذشته  همکاران سازمان مدیریت پسماند شهرداری از اولین  ساعات صبح روز سیزده فروردین درایستگاههای  تعیین شده و مستقر در  9 خروجی اقدام به توزیع کیسه زباله و جمع آوری سبزه های نوروزی و ماهی نوروزی شهروندان نمودند همچنین در این روز با همکاری سازمان محترم زیبا و منظر و فضای سبز شهری  در 8  پارک سطح شهر نیز کیسه زباله توزیع گردید لازم به ذکر می باشد که توزیع کیسه زباله توسط سازمان به دنبال فرهنگسازی در 2 رابطه انجام میگیرد. 1- پاکسازی محیط و 2- فرهنگسازی در رابطه با هزینه رفت و روب و مشارکت مردمی در جهت پرداخت حقوق شهروندی. در ضمن در مسیر برگشتی با  تعبیه مخازن زباله در تمامی ورودی های شهر پاکبانان سازمان از بعد از ظهر تا پایان همان روز کیسه زباله های برگشتی را در مخازن مربوطه دریافت نمودند.

مدیر عامل سازمان ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت شهروندان عزیز در مسابقه پیامکی روز 13 فروردین  که هرساله توسط سازمان برگزار میگردد و سوال مسابقه روی کیسه هایی که طی روز 13 به همشهریان تحویل داده میشود،درج میگردد،  اظهار داشتند  هزار خانوار از بین 3000 خانوار به سئوال مسابقه جواب صحیح ارسال نموده اند که به قید قرعه به 50 نفر کارت هدیه تقدیم خواهد شد.

 

تعداد نمایش ها (64)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

پیام مدیر عامل

 

احد یوسفی- رئیس سازمان

رفت و روب معابر شهری

نظرسنجی

میزان رضایت مندی شما از نحوه توزیع کیسه های مخصوص زباله های خشک چقدر است؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان