بازيافت زباله راهي است به سوي زندگي بهتر در زميني پاک.***** بازيافت باعث صرفه جويي در مواد اوليه مي شود.******جداسازي کاغذ از زباله گامي است در جهت حفظ سرمايه هاي ملي********

اخبار

اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیطی در دستورکار سازمان مدیریت پسماند قرار گرفت

اندازه‌گیری عوامل زیان‌آور محیطی در دستورکار سازمان مدیریت پسماند قرار گرفت

نویسنده: op/دوشنبه, 14 بهمن,1398/دسته ها: دسته اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه؛ «مرتضی صفری‌سرا» اظهار کرد: تامین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت شاغلین و به طبع آن افزایش بهره‌وری در کار و افزایش سطح رفاه آن‌ها و همچنین حرکت همه جانبه به سوی توسعه پایدار از جمله اهداف اساسی واحد بهداشت حرفه ای سازمان مدیریت پسماند است.

وی افزود: کارکنان در محیط­های کاری با توجه به نوع فعالیت و ویژگی‌های فرآیند با  انواع مختلفی از عومل زیان‌آور در تماس هستند. تعیین میزان مواجهه پرسنل به هر یک از عوامل زیان آور محیطی می‌تواند در کنترل و مواجهه با این عوامل در محیط کار نقش اساسی ایفا کند.

 مسئول ایمنی و بهداشت سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه تصریح کرد: در همین راستا سازمان مدیریت پسماند با هاهنگی مرکز بهداشت ارومیه و شرکت معتمد این مرکز اقدام به اندازه­گیری عوامل زیان آور محیطی شامل عوامل فیزیکی(صدا، نور، اشعه UV) شیمیایی شامل(بخارات هیدرو کربن های آروماتیک (BTEX) بخارات نفتا و هیدروکربن های آروماتیک )، فیوم های فلزات، شرایط محیطی( سرما، گرما، رطوبت و ..)، بیولوژیکی  درتمامی زیر مجموعه­های خود اعم از ایستگاههای موقت میانی یک و دو ، سایت دفن نازلو، اداره ماشین آلات ،پاکبانان سطح شهر و کارگاه جوشکاری نموده است.

صفری سرا  اظهار کرد: بدیهی است اندازه گیری عوامل زیان آور در کنار معاینات دوره­ای می‌تواند باعث حفظ و ارتقاء سلامت جسمی، روانی اجتماعی و همچنین تشخیص مشاغل سخت و زیان آور شود. امید است با توجه به اقدامات انجام گرفته بتوان تا حد امکان از بروز حوادث و بیماری­های شغلی جلوگیری کنیم.

 

تعداد نمایش ها (38)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

پیام مدیر عامل

 

احد یوسفی- رئیس سازمان

رفت و روب معابر شهری

نظرسنجی

میزان رضایت مندی شما از نحوه توزیع کیسه های مخصوص زباله های خشک چقدر است؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان